logo

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę Bóg w wielkim mieście.
Jest to przestrzeń pełna pokoju i światła.

Odetchnij więc głęboko, uspokój zagonione myśli, spójrz w niebo, uśmiechnij się…
Usiądź wygodnie, zaparz sobie ulubioną herbatę i śmiało się rozgość.

BÓG JEST Z TOBĄ 0
BÓG JEST Z TOBĄ

Nie uda ci się. Nie poradzisz sobie. Nigdy się z tym nie pogodzisz. Jest już na to za późno. Zobaczysz, że to dla ciebie za trudne.

Dasz radę. Jesteś silna. Jesteś piękna. Pokonasz to. Następnym razem będzie inaczej. Możesz zacząć dziś od nowa. Tym razem się uda.

Słowa… Potrafią dodać skrzydeł, potrafią zabić. Macie tak, że jedno zdanie potrafi uskrzydlić albo wręcz przeciwnie? Ja znam to bardzo dobrze. Ilekroć powracam myślami do wszystkich pięknych rzeczy w moim życiu, zawsze na chwilę przed ich spełnieniem znalazł się ktoś „życzliwy”, kto „dobrze” radził, co może nie wyjść.

Jakich słów słuchasz? W jakie wierzysz?

Dziś Ewangelia mówi, żeby słuchać słowa Bożego, a oto co mówi On o swoich zamiarach wobec Ciebie:

Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was - wyrocznia Pana - zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie. Będziecie Mnie wzywać, zanosząc do Mnie swe modlitwy, a Ja was wysłucham. Będziecie Mnie szukać i znajdziecie Mnie, albowiem będziecie Mnie szukać z całego serca.” (Jr 29, 11 -13)

Więc cokolwiek ostatnio słyszałaś na swój temat i na temat tego co się nie uda, przeczytaj ten fragment na głos, jeśli trzeba wydrukuj go sobie i powieś na lodówce albo wykrzycz go, bo przez cokolwiek teraz przechodzisz. Bóg jest z Tobą.

Komentarze do wpisu (0)

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl