O MNIE

 

Cieszę się, że jesteś na moim blogu BÓG W WIELKIM MIEŚCIE.

Jest to przestrzeń pełna pokoju i światła.

Odetchnij więc głęboko, uspokój zagonione myśli, spójrz w niebo, uśmiechnij się…

Usiądź wygodnie, zaparz sobie ulubioną herbatę i śmiało się rozgość.

 

 

O BLOGU

Nazwa bloga nawiązuje do znanego nowojorskiego serialu z Sarą Jessicą Parker „Sex w wielkim mieście” i opowiada o doświadczeniu spotkania Boga właśnie w takim świecie jak ten z filmu: na zewnątrz kolorowym i pełnym błyskotek, a w środku wiejącym przeraźliwą pustką. Ta pustynia wielkiego miasta stała się dla mnie symbolem współczesnego świata i codzienności, która nas otacza.

Ten blog powstał przede wszystkim z potrzeby serca, z wdzięczności Bogu za łaskę wiary, która nadaje sens mojemu życiu, przywraca pokój serca i codziennie mnie prowadzi. Bo kiedy Bóg przychodzi do człowieka ze swoim światłem, to trudno o tym milczeć. U mnie właśnie tak to się zaczęło. Bóg przyszedł do mojego życia nagle, jak powiew wiatru i zmienił wszystko. Od tamtej pory moje życie z Nim stało się najpiękniejszą z podróży i przygód jakie miałam. Jeśli tu zaglądasz to uważaj, bo może właśnie dotyka też Ciebie…

Bardzo zależało mi, żeby mój blog miał wyjątkową i piękną oprawę. Wsparły mnie w tym zamiarze trzy artystki: Magda Grabowska-Wacławek, która stworzyła logo, Tola Piotrowska – autorka klimatycznych zdjęć oraz Emilia Piechowicz z Poziomka Studio - autorka tła w listki i poziomki na stronie.

Chciałabym, żeby była to przestrzeń dzielenia się pięknem, nadzieją, pozytywnymi historiami i dobrem, bo Bóg jest dobry! On naprawdę Cię kocha, szuka Cię codziennie od nowa i nigdy z Ciebie nie zrezygnuje, nawet jeśli sam z siebie już zrezygnowałeś. On chce Twojego szczęścia. On JEST i Jemu naprawdę nic się nie wymyka. Więc zaufaj Mu, módl się i o nic nie martw!

O MNIE 

Jestem spełnioną kobietą, katoliczką, dziennikarką, blogerką i autorką książek. Pochodzę z legendarnego miasteczka Kruszwica leżącym nad jeziorem Gopło. Mieszkam w Warszawie, do której przyjechałam po studiach (z wykształcenia jestem absolwentką Filologii polskiej na UMK w Toruniu) by spełnić swoje marzenia. Na co dzień pracuję jako dziennikarka porannego programu „Dzień dobry TVN”, w którym realizuję wywiady i reportaże o wierze; prowadziłam między innymi cykl „Kobieta w religiach świata”. Napisałam książki: „Bóg w wielkim mieście” (2017), „Kobieta w wielkim mieście” (2020) i „Bóg w moim domu” (2021). 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną Jacka i panią kundelka Flip-Flopa. Kocham nasz wspólny dom, w którym uwielbiam gościć naszych przyjaciół. Moją pasją są podróże do świętych miejsc, zwłaszcza do Medjugorie, które stało się dla mnie niemal drugim domem.

 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz do mnie na:

  • kontakt@bogwwielkimmiescie.pl
NEWSLETTER
NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony