PUSTE MIEJSCA - NOTATNIK

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Oddaję w twoje ręce tę nietypową książkę, notatnik i dziennik jednocześnie. To taki dziennik podróży przez codzienność, w którym dzielę się z tobą swoimi pytaniami, chwilami wątpliwości i poszukiwań, tęsknotą za Bogiem i za zwyczajnie dobrym, szczęśliwym życiem z Nim w codzienności wielkiego miasta. Nie znajdziesz tu żadnych regułek ani życiowych mądrości. Znajdziesz za to przestrzeń do rozpoczęcia własnych poszukiwań, zanotowania nurtujących cię pytań, narysowania tego, co dotyka cię najbardziej, zapisania ulotnych chwil i tęsknot, które zmieniają życie.

W pierwszej części tej nietypowej książki odnajdziesz moje słowa. Druga część czeka na wypełnienie twoimi słowami. Niech ta pusta przestrzeń stanie się dla ciebie inspiracją do zapisywania zwykłych momentów niezwykłej codzienności: spotkań z ludźmi, spontanicznych wielkich myśli wypowiedzianych w biegu do tramwaju, wzruszającego wiersza wymyślonego przy kubku z kawą…

Teraz ty jesteś autorem. Nie zwlekaj. Usiądź i pisz. Dokończ tę niezwykłą opowieść o Nim i o sobie.

Będzie piękna!

Dzielę się z tobą moimi chwilami szukania, ważnymi momentami, słowami, które dają nadzieję i siłę. Ale przede wszystkim chcę ci podarować wyjątkową przestrzeń do rozpoczęcia własnych poszukiwań, zanotowania nurtujących cię pytań, zapisania ulotnych chwil oraz tęsknot, które zmieniają twoje życie. A jeśli te kilka zdań ode mnie w jakiś sposób sprawi, że spojrzysz dziś w niebo, uśmiechniesz się i przypomnisz sobie o miłości, jaką obdarował cię Bóg, to znaczy, że warto było je spisać.

 

PUSTE MIEJCA - NOTATNIK

Wydanie: pierwsze

Rok wydania: 2019

Oprawa: zintegrowana

Liczba stron: 208

Wymiary: 124x194 mm

Waga: 0.32 kg

ISBN: 978-83-277-1684-2

U nas jest możliwość przesyłek krajowych, UE i UK

Opinie o produkcie (0)

 

logo

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę Bóg w wielkim mieście.
Jest to przestrzeń pełna pokoju i światła.

Odetchnij więc głęboko, uspokój zagonione myśli, spójrz w niebo, uśmiechnij się…
Usiądź wygodnie, zaparz sobie ulubioną herbatę i śmiało się rozgość.

NEWSLETTER
NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony