ZESTAW PREZENTOWY: SZCZĘŚCIE W WIELKIM MIEŚCIE (Z AUTOGRAFEM AUTORKI) + KORONKA POKOJU + KARTKA ZE SŁOWEM

IMG-1746 (1).jpg
  • nowość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 82,90 zł 82.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw prezentowy zapakowany w delikatną bibułkę w uroczym pudełku w kolorze różu.

W środku kryje się książka „Szczęście w wielkim mieście” z autografem autorki, Koronka Pokoju Medjugorska oraz kartka ze Słowem zaprojektowana specjalnie na tę okazję przez Boskie Kreski.

Drewniana koronka pokoju Medjugorska została wykonana ręcznie przez artystów w Medjugorie (Bośnia i Hercegowina). Każdy z nich się różni i ma niepowtarzalny miks kolorów. Żaden z nich nie jest fabrycznie wykonany, tylko ma swoją wyjątkową formę i charakter. Każda koronka zapakowana jest w śliczny beżowy woreczek z naturalnego materiału jutowego.

Kupując tą koronkę wspierasz lokalnych producentów z Medjugorie.

 

O książsce Szczęście w wielkim mieście:

Odkryj swoją drogę do szczęścia

Myślisz, że twoje życie jest pozbawione blasku i radości. Czujesz, że straciłaś sens i nie żyjesz pełnią życia, że inaczej sobie to wszystko wyobrażałaś. Przestałaś wierzyć, że coś się zmieni. A może uwierzyłaś, że dla ciebie jest już za późno na szczęście.

Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o jakim życiu marzysz. Skąd wziąć siły, żeby zrobić ten pierwszy krok? W jaki sposób pokonać lęk przed zmianą i porażką? Co zrobić z czarnymi myślami i uwierzyć, że Bogu naprawdę nic się nie wymyka? Czy w dzisiejszym wielkim mieście wiara może być jeszcze kompasem?

Poznaj niezwykłe historie siedmiu kobiet, które zmieniły swoje życie, postanowiły zaufać, zawalczyć o siebie i wbrew przeciwnościom losu odnalazły drogę do szczęścia, zaczynając wszystko od nowa.

Szczęście w wielkim mieście to pełne pasji, optymizmu i wzruszeń rozmowy o byciu spełnioną kobietą i znalezieniu tego, czego każda z nas szuka najbardziej: swojej drogi do szczęścia.

Daj sobie i Bogu jeszcze jedną szansę!

Kasia niewątpliwie otrzymała od Boga dar odnajdywania osób, których nadzieja – wbrew wszystkiemu – jest silniejsza od rozpaczy […]. Karolina, Ewa, Joasia, Monika, Agata, Sylwia i Dominika miały odwagę podzielić się swoimi osobistymi historiami, o których rzadko mówi się publicznie. Mówią w nich o swoich próbach, ale i o tej iskrze nadziei, której początek jest na dnie bezsilności. 

Krzysztof Pałys OP

 

 

Koronka Pokoju

Nazywana również Koronką Medjugorską, Koronka Pokoju jest starą, chorwacką modlitwą, którą podyktowała widzącym Maryja w Medjugorie, z obietnicą pokoju dla każdego, kto się nią modli.

Odmawia się ją na specjalnym różańcu.

Nasze koronki zostały wykonane ręcznie przez lokalnych producentów w Medjugorie (Bośnia i Hercegowina). Zawierają przepiękny medalik z wizerunkiem Maryi z tego miejsca.

Każda koronka zapakowana jest w śliczny beżowy woreczek z naturalnego materiału jutowego.

Modlitwa

Na początku, na paciorku pod krzyżykiem mówi się wyznanie wiary Wierzę w Boga…

Na kolejnych trójkach modlitwy:

1. paciorek – Ojcze nasz…

2. paciorek – Zdrowaś Maryjo…

3. paciorek – Chwała Ojcu…

Na końcu wypowiada się słowa: Królowo Pokoju, módl się za nami.

 

 

Kartka ze Słowem

Zaprojektowana przez Boskie Kreski specjalnie dla nas. Kartka jest w kolorze pudrowego różu z cytatem z Pisma Świętego: "Piękna jesteś przyjaciółko moja"  (Jer 2:34)

 

Opinie o produkcie (0)

 

logo

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę Bóg w wielkim mieście.
Jest to przestrzeń pełna pokoju i światła.

Odetchnij więc głęboko, uspokój zagonione myśli, spójrz w niebo, uśmiechnij się…
Usiądź wygodnie, zaparz sobie ulubioną herbatę i śmiało się rozgość.

NEWSLETTER
NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony